انواع بیکینگ پودر

بیکینگ پودر Cookie:
بیکینگ پودر کوکی از انواع محصولات تند عمل (سریع العمل) شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز در مدت زمان کوتاه برخوردار می باشد.
بیکینگ پودر Double:
بیکینگ پودر دبل به بیکینگ پودر دو مرحله ای معروف می باشد. این محصول مقداری از گاز CO2 را حین عملیات اختلاط و مابقی را در مرحله پخت در دمای حدود 45-40 درجه سانتیگراد آزاد می کند.
بیکینگ پودر Eco Plus Normal:
بیکینگ پودر اکو پلاس نرمال یکی از انواع بیکینگ پودرهای شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز بسیار بالا در فرآورده برخوردار می باشد.
بیکینگ پودر Special:
بیکینگ پودر ویژه یکی از انواع بیکینگ پودرهای شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز بسیار بالا در فرآورده برخوردار می¬باشد. استفاده از این محصول سبب افزایش هوادهی در خمیر، کاهش حجم مخصوص، افزایش محسوس حجم محصول نهایی، ایجاد حجم و تخلخل در فرآورده و بهبود بافت می¬شود.

 

بیکینگ پودر Cookie:
بیکینگ پودر کوکی از انواع محصولات تند عمل (سریع العمل) شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز در مدت زمان کوتاه برخوردار می باشد. افزایش هوادهی در خمیر، حداکثر میزان آزاد سازی گاز CO2در مدت زمان اندک، افزایش حجم محصول نهایی و بهبود بافت از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد. استفاده از این محصول در انواع محصولاتی که به مدت زمان پخت کوتاهی نیازمند می باشند کاربرد دارد.
موارد استفاده انواع کلوچه، دونات و پن کیک.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

بیکینگ پودر Double:
بیکینگ پودر دبل به بیکینگ پودر دو مرحله ای معروف می باشد. این محصول مقداری از گاز CO2 را حین عملیات اختلاط و مابقی را در مرحله پخت در دمای حدود 45-40 درجه سانتیگراد آزاد می کند. در مرحله اول آزاد سازی گاز، مواد سریع العمل وارد واکنش شده و سریعاً گاز تولید می کنند و در مرحله دوم آزاد سازی گاز، مواد کند عملیات آزاد سازی گاز را در مرحله پخت انجام می دهند. نوع فرمولاسیون این محصول سبب می شود تا بافت و حجم مناسب در محصول نهایی ایجاد شود. بنابراین این محصول جهت تولید محصولاتی که میزان هوادهی بالا در آن ها مدنظر می باشد توصیه می¬گردد.
موارد استفاده انواع کیک های لایه ای و سوئیس رول و انواع محصولات با میزان هوادهی بالا.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

بیکینگ پودر Eco Plus Normal:
بیکینگ پودر اکو پلاس نرمال یکی از انواع بیکینگ پودرهای شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز بسیار بالا در فرآورده برخوردار می باشد. استفاده از این محصول سبب افزایش هوادهی در خمیر، کاهش حجم مخصوص، افزایش محسوس حجم محصول نهایی، ایجاد حجم و تخلخل در فرآورده و بهبود بافت می شود. این محصول جهت استفاده در انواع محصولات صنعت پخت ارائه می گردد.
موارد استفاده کاربرد بیکینگ پودر اکو پلاس جهت تولید کیک های اسفنجی و لایه ای بوده و کاربرد بیکینگ پودر اکو پلاس نرمال جهت تولید انواع کیک از جمله کیک های روغنی می باشد.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

بیکینگ پودر Medium:
بیکینگ پودر مدیوم از انواع محصولات متوسط عمل شرکت آذرنوش شکوفه بوده که جهت تهیه محصولات با وزن متوسط و پایین مورد استفاده قرار می گیرد.
موارد استفاده در انواع محصولات صنعت پخت با وزن متوسط و پایین.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

بیکینگ پودر Special:
بیکینگ پودر ویژه یکی از انواع بیکینگ پودرهای شرکت آذرنوش شکوفه بوده که از قابلیت آزادسازی گاز بسیار بالا در فرآورده برخوردار می باشد. استفاده از این محصول سبب افزایش هوادهی در خمیر، کاهش حجم مخصوص، افزایش محسوس حجم محصول نهایی، ایجاد حجم و تخلخل در فرآورده و بهبود بافت می شود. این محصول جهت استفاده در انواع محصولات صنعت پخت ارائه می گردد.
موارد استفاده انواع محصولات صنعت پخت.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

بیکینگ پودر Super:
بیکینگ پودر سوپر در گروه محصولات کند عمل شرکت آذرنوش شکوفه قرار دارد که نسبت بالایی از گاز را در مرحله پخت آزاد می نماید. استفاده از این محصول در انواع کیک های با وزن بالا توصیه می گردد. همچنین جهت تهیه برخی از خمیرهای بیسکوئیت، کلوچه و خمیرهای فریز شده نظیر خمیر پیتزا می توان از بیکینگ پودر سوپر استفاده نمود.
موارد استفاده در انواع کیک های صبحانه و پذیرایی که وزن بالایی دارند.
میزان مصرف تا 40 گرم به ازای هر کیلوگرم آرد.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “انواع بیکینگ پودر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *